Forest.
Hej!
Tworzenie postów do kategorii "Kasia Podróżuje" zawsze jest dla mnie ogromnym wyzwaniem. Pożerają one mnóstwo czasu i wbrew pozorom są dość trudne w posklejaniu ich w logiczną całość. Z tego powodu, moje zaległości w relacjach z moich małych wojaży rozpocznę od tego rocznej wizyty w opisanych już przeze mnie wcześniej (klik) rejonach.
Będzie trochę luźniej, mniej do opisywania. Mam nadzieję, ze rozrusza mnie to i doda sił do stworzenia zaległych wyjazdowych wpisów!

Wielkopolska, niewielka miejscowość Boruja, jezioro, mnóstwo przyrody, niesamowity spokój i lasy.. Mnóstwo lasów, wrzosów, grzybów, jagód, leśnego zapachu..

Podczas tegorocznego wyjazdu do Boruji poznałam uroki przepięknych lasów pojezierza wielkopolskiego. Podczas niektórych wypraw grzybiarskich obowiązkowym elementem poza koszykiem i nożykiem był aparat. A dlaczego to już zobaczcie sami :)
17 komentarzy :

 1. Fantastyczne zdjęcia i miejsce )

  OdpowiedzUsuń
 2. o tej porze roku lasy są naprawdę piękne ;)
  PorcelainDesire

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia sa cudowne :) pozdrawiam serdecznie :) woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcia sa cudowne :) pozdrawiam serdecznie :) woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. To miejsce jest przeurocze! Sama z wielką przyjemnością wybrałabym się tam na spacer,a wrzosowisko z Twoich zdjęć aż się prosi o jakąś bajkową sesję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. prosiło się strasznie, ale nie było komu fotek zrobic :(

   Usuń
 6. Piękne zdjęcia, szczególnie bliskie kadry! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo klimatyczne zdjęcia. :) Zwłaszcza te ostatnie.

  lady-aria.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękne zdjęcia, aż miło się ogląda :))

  OdpowiedzUsuń
 9. To zdecydowanie moje klimaty. Uwielbiam przyrodę, lasy, łąki, wsie, góry, te wszystkie piękne krajobrazy ♥ Bardzo zaciekawiło mi to zdjęcie ukazujące perspektywę lasu ^^ Super to wygląda. Pajączek ☻ Nienawidzę ich, często włażę w ich pajęczyny, ale zdjęcia udane :D Jednak najbardziej co lubię to obecną porę roku :) Chętnie zobaczyłabym u Ciebie jakąś jesienną sesyjkę. Kolorowe liście to coś co kocham. Problem w tym, że jest tak zimno :( Gdyby nie to jesień byłaby moją ulubioną porą roku :D Pozdrawiam
  ludziesamotni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. powiedz że zrobiłaś tam jakąś sesję! :D jest IDEALNIE! :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Dużo zdjęć ale najciekawsze dla mnie są ostatnie gratulacje za genialny efekt :)

  OdpowiedzUsuń