Agata i Łukasz

mod: Agata Jóźwik i Łukasz Szkiłądź
 Fot: Katarzyna Przybyła  Vdzia fotografie
 
 
 
Cześć!
W dzisiejszym poście pokażę Wam efekty ze świetnej współpracy z dwójką bardzo zdolnych ludzi.
Agata i Łukasz - bo o nich mowa, to przyjaciele, dla których taniec to coś więcej niż zajęcie czasu wolnego. Łukasz odpowiedział na moje ogłoszenie, w którym poszukiwałam tancerzy z terenu Krakowa. Jestem mu za to bardzo wdzięczna, bo sama bym pewnie nigdy Ich nie znalazła, a uwierzcie mi było bardzo warto!
Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona umiejętnościami moich tancerzy, ich poświęceniem, nie gasnącymi chęciami i mnóóóstwem energii i uśmiechu! Choć nie wykonałam dużo tanecznych sesji, to jednak po raz kolejny utwierdziłam się w przekonaniu, że z tancerzami pracuje mi się najlepiej.
 
 
Nie zanudzam! Zapraszam do oglądania, a Agacie i Łukaszowi jeszcze raz bardzo dziękuję!
 
 
 
 
 
 
 
 
  Moja ulubiona część, to bez dwóch zdań część z nad kładki. Było to miejsce docelowe, upatrzone kilka dni temu i tam skupiliśmy się na większości ujęć :) Oczywiście jak zawsze wstawiam mnóstwo ujęć (może kiedyś się z tego wyleczę), ale nie mogłam się zdecydować ani zrezygnować z niczego :D
Poza tym głupio by mi było oddać 10 zdjęć ludziom, którzy w grudniu, zdejmują skarpety na kładce w Krakowie dla zdjęć ze mną :D mam do Nich za duży szacunek :)


14 komentarzy :

 1. Świetna sesja, zazwyczaj widuje się na takich zdjęciach tylko modelki, a w parze wygląda to bardzo ciekawie. Szkoda, że nie mieli bardziej spójnych stylizacji, jednak sesja tak czy owak jest świetna :) http://kaniballek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem pod wrażeniem zdolności tancerzy! Widać, że to już profesjonalne zajęcie, któremu się oddają, poświęcają. Naprawdę wielkie gratulację. Dodatkowo świetnie wpasowali się w miejsce - ujęcia z nad kładki (która jest magiczna) najbardziej wpadły mi w oko. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest cudownie!! Brawo Kasia! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. woow!
  Sama tancze i przyznam, ze kiedys nie docenialam tak tanca wspolczesnego, zawsze bylam taka strasznie streetowa. A w nim jest zawarta taka magie, ze o jej - co widac na Twoich zdjeciach doskonale!

  OdpowiedzUsuń
 5. wow. Przepiękne. Cały czas marzy mi się wykonanie takiej tanecznej sesji, ale niestety nie miałam jeszcze okazji :(

  OdpowiedzUsuń
 6. wow co oni wyczyniają! podziwiam
  co do samych zdjęć to zdecydowanie te na moście najlepsze <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne zdjęcia :) marzy mi się taka sesja taneczna

  OdpowiedzUsuń
 8. Zazdroszczę Ci obcowania z takimi utalentowanymi ludźmi i podbijania ich dawki, swoją dozą daru!

  OdpowiedzUsuń